Szia!!!!!!!!!!!!!!! n vagyok az a www.gportal.hu/nanaho -rl! Neveztl a design versenyemre, nagyon KSZI!!!! De van egy nagy baj! Egyik sem jn ki nekem! Vagyis nem ltom egyiket sem! =....(!!!! Ltszi rakd be jra, vagy kld el a [email protected] -ra! Ltszi! s bocsi hogy nem ltom...nem tudom mi az oka...
Szia!!!
2006.04.21. 15:12
megvan az erdemny!!!
HONLAPVERSENY!!
www.gportal.hu/hetedikmennyorszag7/
2006.04.20. 17:49
LLLCCCCCIIII RJATOK
EGY E-MAILT A [email protected] -S CMRE,MERT SZERETNK KRDEZNI VMIT!
hA VAN MSN CMETEK,AKKOR LCCI RJTOK MEG AZT IS E-MAILBEN!
KCCE!
PUSSZ!
J AZ OLDAL
2006.04.20. 14:38
2006.04.19. 18:45
2006.04.19. 14:13
2006.04.18. 16:18
Szia!A bannercserben majd kb 1 ht mlva leszek benne,mert mg nincs :( bannerem!
Amgy mi a jobb klikk tilts kdja?Krlek kldd el ide: [email protected] kszi!